Branky: 28. Martin Šverma, 39. Luboš Wagenknecht, 49. Martin Šverma
Rozhodčí: Josef Řezáč – Josef Táborský, Jiří Mengr
                  Jaroslav Švec, Jan Jeništa (C) (66. Libor Drunecký), Josef Rejzek, Martin Beneš (82.Petr Jombik)

Vedoucí mužstva: Jaroslav Horyna
Trenér: Jakub Fliegel
Lékař/zdravotník: Karel Šedivý

Hodnocení trenéra:
Domácí zápas se Sosnovou jsme chtěli moc vyhrát. Našim divákům jsme chtěli ukázat
pohledný fotbal a chtěli jsme jim vytvořit dobrý zážitek.
Co se týče našeho výkonu, tak v prvním poločase jsme si vytvořili pár vyložených šancí a
vstřelili jsme zaslouženě dvě branky. Do druhého poločasu jsme šli s trošku jinou taktikou,
jelikož Sosnová dle předpokladů průběh zápasu záměrně kouskovala a zdržovala, což nám
samozřejmě nevyhovuje. Museli jsme tedy hrát víc ze široka a rychlými náběhy za obránce
Sosnovou dostat pod tlak. Utkání skončilo výsledkem 6:0 a myslím si, že zcela zaslouženě!