21. kolo: TJ Slavoj Dubá x Spartak Dubice 3:1 (2:1)

TJ Slavoj Dubá x Spartak Dubice 3:1

Kdy: Sobota 12.05.2018 17:00
Branky: 4. Miloslav Vokolek, 17. Daniel Sláma, 58. Martin Beneš x 24. Zdeněk Pelcman

ŽK: 35. Petr Sýkora, 62. Jan Jeništa
Rozhodčí: Pavel Klimt – Jiří Mengr, Pavel Jankech

Sestava Dubé:
Tomáš Dvořák (GK)
Jaroslav Švec, Jan Jeništa (C), Jakub Sloup, Martin Beneš (79. Libor Drunecký)
Daniel Sláma (83. Petr Jombik), Lukáš Šembera, Petr Sýkora (66. Wagenknecht Lubomír), Miroslav Soukup
Miloslav Vokolek, Martin Šverma

Vedoucí mužstva: Jaroslav Horyna
Trenér: Jakub Fliegel
Lékař/zdravotník: Karel Šedivý

Hodnocení trenéra:
Zápas s prvním celkem tabulky jsme chtěli odehrát na domácím hřišti ve vysokém tempu a
chtěli jsme podat zodpovědný a bojovný výkon.
V prvním poločase jsme měli dobrých prvních dvacet minut, kdy jsme hráli kombinační
fotbal a soupeře jsme víceméně nepustili do hry, za což jsme byli odměněni dvěma góly. Poté
jsme trošku polevili v koncentraci, neměli jsme už takový pohyb, a soupeř se začal dostávat
více do hry. Posledních 25 minut prvního poločasu jsme dohrávali pod tlakem, jelikož Dubice
se vstřeleným gólem na 2:1 dostala do zápasu a ukázala nám, že mají zkušený team a že na
vrcholu tabulky nejsou náhodou. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme zlepšit
komunikaci na hřišti, hlavně jsme museli zlepšit organizaci hry a pohyb bez míče. Což se nám
povedlo a druhý poločas jsme si zodpovědným výkonem pohlídali a důležitý zápas jsme na