Branky: 60. Lukáš Ramík x 16. Lukáš Šembera, 24. Luboš Wagenknecht,

Libor Drunecký (46. Daniel Sláma), Petr Sýkora (46. Milan Heptner), Lukáš Šembera (66. Lubomír Wagenknecht), Miroslav Soukup

Trenér: Jakub Fliegel
Lékař/zdravotník: Karel Šedivý
Hodnocení trenéra:

Na lehce podmáčeném terénu a za velmi horkého počasí jsme odehráli z naší strany výborné
utkání na půdě Bukovan. V prvním poločase jsme chtěli hrát v obranném bloku a hrát na
rychlé brejky. Hlavní cíl byl v prvním poločase neinkasovat a pokusit se vstřelit gól, který by
nás uklidnil. V první půlce se nám podařilo vstřelit dva góly, hlavně první gól stál za to, kdy
Lukáš Šembera krásnou střelou z 25 metrů vymetl soupeřovu šibenici. Do druhého poločasu
jsme udělali dvě změny v sestavě, jelikož jsme chtěli již sluncem unavenou zálohu více
rozpohybovat, proto šel na hrací plochu Milan Heptner a Daniel Sláma. Oba dva přinesli
výrazné oživení do naší hry. Za stavu 3:1 byl důležitý úspěšný zákrok našeho gólmana, který
vychytal soupeřovu 100% šanci a náš team v tomto okamžiku podržel. Musím pochválit celý